Wielkopolski Bank Spółdzielczy w Poznaniu – Opinie

Wielkopolski Bank Spółdzielczy znany jest dla wielu osób z nazwy neoBANK. Początkowo miała być wykorzystywana jedynie do obsługi bankowości elektronicznej, jednak nazwa ta zyskała tak wielką popularność i zaufanie wśród klientów i kontrahentów, że została ona wykorzystywana zarówno do usług jak i produktów oferowanych przez Wielkopolski Bank Spółdzielczy.

Oferowane produkty w Wielkopolskim Banku Spółdzielczym w Poznaniu

Niezależnie od tego kim jesteś i jakie masz potrzeby Wielkopolski Bank Spółdzielczy zawsze dba o najwyższą jakość oferowanych usług by wyjść naprzeciw Twoim oczekiwań. Oferuje on swoje produkty nie tylko klientom indywidualnym ale i biznesowym. Do oferowanych usług należą:

  • Kredyty
  • Konta osobiste
  • Rachunki oszczędnościowe
  • Karty
  • Ubezpieczenia

Najczęściej polecany i cieszący się pozytywnymi opiniami wśród klientów jest „Kredyt 10 minut”.

Wielkopolski Bank Spółdzielczy gwarantuje w tej ofercie minimum formalności, decyzja kredytowa podejmowana jest w ciągu 10 minut. Możesz się ubiegać nawet o 250 tysięcy złotych bez podawania celu. Dodatkowym atutem jest długoterminowy okres kredytowania, aż do 96 miesięcy. Stali klienci mają jeszcze więcej przywilejów związanych m.in. z możliwością negocjowania niższego oprocentowania zaciąganego zobowiązania.

Wielkopolski Bank Spółdzielczy z ofertą najkorzystniejszej lokaty na rynku

To co przyczynia się najbardziej do stałego wzrostu liczby klientów Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego to konkurencyjne produkty finansowe. Jednym z nich jest energoLOKATA 3M PLUS. Oprocentowanie 3,9%! Tutaj https://online.neobank.pl/public/classic/?statycznaId=75 znajdziesz więcej szczegółów.

Interesujesz się aktualnymi produktami finansowymi oferowanymi nie tylko przez Wielkopolski Bank Spółdzielczy w Poznaniu ale i inne banki działające na terenie całego kraju? Zajrzyj na naszą stronę internetową. Tam znajdziesz wszystkie informacje i aktualne promocje zamieszczane bieżąco.

Dodaj komentarz