Bank Spółdzielczy w Brodnicy – opinie

Na naszym blogu opisujemy ciekawostki związane z bankami spółdzielczymi z całej Polski. Dziś postanowiliśmy się skupić na Banku Spółdzielczym w Brodnicy. Sprawdzimy jego ofertę i opinie na temat tego banku. A zatem zapraszamy do wpisu.

Bank Spółdzielczy w Brodnicy – podstawowe informacje

Placówka banku spółdzielczego znajduje się tu pod adresem: Kamionka 27, Brodnica. Na pierwszy rzut oka po wejściu na stronę internetową, widzimy w miarę standardową ofertę banku, której na pierwszy rzut oka nie odróżnimy od oferty banków komercyjnych. Jednak jak każdy (praktycznie każdy) bank spółdzielczy, także ten w Brodnicy oferuje produkty dla rolników.

ROR w Banku Spółdzielczym w Brodnicy

ROR, czyli Rachunek Oszczędnościowo Rozliczeniowy jest dostępny w dwóch opcjach: dla Ciebie i dla Młodych. W przypadku oferty Dla Ciebie, znajdziemy następującą propozycję:

Pakiet „Dla Ciebie” to: rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy z dostępem do Systemu Banku Internetowego i karty debetowej.

0 zł* za prowadzenie rachunku
0 zł za dostęp do SBI za pomocą indywidualnego hasła użytkownika
0 zł za 5 przelewów internetowych w miesiącu
0 zł za wydanie i użytkowanie karty debetowej VISA Electron

Jeśli chodzi o rachunek dla młodych, to ma podobne warunki, jednak jest dedykowany dla młodych osób do 26 roku życia.

Bank Spółdzielczy w Brodnicy oferta dla przedsiębiorców

Ta placówka ma bogatą ofertę dla przedsiębiorców, zarówno jeśli chodzi o kredyty i pożyczki, jak i konta firmowe, dla przykładu:

Zalety posiadania rachunku bankowego dla firm:

  • realizacja przelewów w systemie ELIXIR

  • składanie zleceń płatniczych za pomocą banku internetowego

  • możliwość korzystania z kart płatniczych

  • możliwość płatności zagranicznych

Inne produkty BPS w Sośnicy

Jeśli szukasz oferty leasingu lub lokaty bankowej, to także możesz sprawdzić ją w lokalnym BP. Bank proponuje aż 4 formy lokaty, dla przykładu e-lokata, w której na 6 miesięcy możemy otrzymać do 3,6% oprocentowania (to atrakcyjne oprocentowanie, nawet w porównaniu do oferty banków komercyjnych).

Czy warto?

Czy warto korzystać z oferty Banku Spółdzielczego w Brodnicy, skoro w koło mamy masę banków komercyjnych? Wszystko jest kwestią tego czy dany produkt będzie korzystniejszy w jednym czy w drugim banku. Dlatego warto porównywać, testować, pytać i stale monitorować oferty tych dwóch rodzajów banków.

A zatem powodzenia

Dodaj komentarz