Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej – opinie

Banki spółdzielcze rozwijają się w zadowalającym dla nich tempie. Z miesiąca na miesiąc coraz więcej klientów interesuje się ofertą banków spółdzielczych.

Banki spółdzielcze – także w mniejszych miastach

Bankowość spółdzielcza charakteryzuje się tym, że działa w małych miejscowościach, w mniejszych miasteczkach, a nawet wsiach. Jedną z takich lokalizacji jest Biała Rawska. To jedna z okolic w których Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej, radzi sobie naprawdę dobrze.

Wystarczy spojrzeć na ich stronę internetową, aby zobaczyć, że Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej jest bankiem na wysokim poziomie.

Oferta Banku Spółdzielczego w Białej Rawskiej

Bank oferuje wszystkie te produkty, które oferują banki komercyjne. A zatem konta bankowe z korzystnymi warunkami:

  • 0 zł – założenie rachunku
  • 0 zł – prowadzenie rachunku
  • 0 zł – prowizja od wpłat i wypłat gotówkowych
  • 0 zł – za wydanie karty bankomatowej
  • 0 zł – za wydanie międzynarodowej karty płatniczej (online) Visa Classic Debetowa
  • 0 zł – od wypłat gotówkowych z bankomatów w całym kraju
  • 0 zł – za uruchomienie usługi Internet Banking

Kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, a także korzystne lokaty (tutaj znajdziecie tabelę oprocentowania lokat w Banku Spółdzielczym w Białej Rawskiej).

Jak widać, ktoś kto inwestuje duże środki, może liczyć nawet na 5% z lokaty (to stosunkowo duża kwota w porównaniu do banków komercyjnych, które średnio oferują 3%).

Bogata oferta dla firm i rolników

Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej ma też bogatą ofertę dla firm i przedsiębiorstw. Są to konta bankowe dla firm, kredyty firmowe, lokaty, karty kredytowe i wiele innych.

Dla rolników stworzona jest nawet osobna zakładka w którym ci znajdą oferty dedykowane właśnie dla tej grupy. Między innymi kredyty dla rolników czy konta walutowe z możliwością automatycznych przelewów do KRUS.

Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej – podsumowanie

Jest to placówka, którą warto się zainteresować. Jeśli mieszkasz w okolicy, możesz też wybrać się do banku osobiście, gdzie poznasz szczegóły ofert.

Dodaj komentarz